shutterstock_237825901

Wartości

Jak w Ulu to kameralny żłobek zlokalizowany na Warszawskim Żoliborzu, w którym dbamy o rozwój dziecka, w poszanowaniu jego potrzeb i praw.

Ofertę miejsca budujemy w taki sposób, by opieka i program dnia były dopasowane do możliwości rozwojowych najmłodszych dzieci. W pracy z dziećmi ważne są dla nas potrzeby i perspektywa najmłodszych. Wartości stanowiące podstawę naszego działania to szacunek, akceptacja, poszanowanie godności dziecka, rozwój kompetencji i usamodzielnianie małego dziecka. Pobudzamy kreatywność, uczymy przez zabawę, stymulujemy rozwój ruchowy, także na świeżym powietrzu.

Narzędziem, na którym nasze opiekunki budują relacje ze małymi podopiecznymi jest Porozumienie Bez Przemocy NVC (komunikacja empatyczna). Wiemy, że spokój o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci to jeden z warunków niezbędnych do harmonijnego powrotu rodzica na rynek pracy, dlatego dajemy Wam, rodzicom, taką możliwość.

Dla Waszych dzieci i dla Was stworzyliśmy miejsce przyjazne rodzinom, w którym realizujemy wizję nowoczesnej placówki stymulującej rozwój najmłodszych. Wiemy, że pierwsze lata życia człowieka są kluczowe dla jego dalszego rozwoju. Dlatego założenia żłobka „Jak w Ulu” są zgodne są z podejściem wypracowanym przez Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren i uwzględniają standardy jakości opieki i wspierania rozwoju dzieci Fundacji Komeńskiego.

Mamy świadomość, że budowanie odporności dziecka, to także zdrowa zbilansowana dieta, dlatego współpracujemy z dietetykiem i oferujemy eko-posiłki.