W naszym żłobku

Jak w Ulu – przyjazny żłobek dla Twojego dziecka

Stworzyliśmy miejsce przyjazny rodzinom, w którym realizujemy wizję nowoczesnego żłobka stymulującego rozwój najmłodszych dzieci, w czym wspiera nas Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren. Wiemy, że spokój o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci to warunki niezbędne do harmonijnego rozwoju, dlatego dajemy Waszym dzieciom i Wam, rodzicom, różne możliwości.

W naszym Żoliborskim Ulu możecie skorzystać z całodziennej opieki żłobkowej. Prowadzimy kameralny żłobek dla piętnaściorga dzieci. Zależy nam na jakości opieki i na rozwoju dzieci. Pobudzamy kreatywność, uczymy przez zabawę, stymulujemy rozwój ruchowy, także na świeżym powietrzu, czerpiąc z wiedzy i doświadczenia naszych współpracowników.

Dla rodziców pracujących na zlecenia, na część etatu, pracujących w systemie tele-pracy, freelancerów, czy też osób poszukujących pracy mamy dodatkowe ciekawe rozwiązanie. Oferujemy Wam biurko w przestrzeni coworkingowej. Podczas kiedy Wy pracujecie, opiekunka (opiekun dzienny zarejestrowany w Urzędzie m.st. Warszawy) zajmuje się Waszymi dziećmi. Macie czas na pracę i kontakty z innymi, pozostając w pobliżu dzieci.

Proponujemy też korzystanie z oferty Klubu Rodzica, w którym oprócz zajęć dla najmłodszych dzieci, organizujemy spotkania, zajęcia i warsztaty rozwojowe oraz doradztwo dla rodziców dotyczące zarówno kompetencji rodzicielskich, jak i przedsiębiorczości.

Jak w Ulu - Wasze ULubione miejsce Dołącz

Jak w Ulu - miejsce przyjazne rodzinom